پرشیا سرامیک آریا
تولید کننده انواع محصولات چینی بهداشتی
مشاهده محصولات
شرکت در نمایشگاه کاشی، سرامیک
حضور پرشیا سرامیک آریا در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک، چینی بهداشتی و صنایع وابسته
مشاهده اطلاعیه
Previous slide
Next slide

دســته‌بندی محصــولات

پرشیا سرامیک آریا

PERSIA CERAMIC ARYA

خلاقیت و نوآوری، هدف اصلی ما

شرکت پرشیا سرامیک آریا به عنوان اولین تولید کننده وال هنگ در ایران با مجموعه‌اي از بهترین و زیباترین سرویس‌هاي بهداشتی در ایران، با تجربه طولانی در زمینه طراحی و ساخت توالت‌هاي فرنگی یک تکه، در دو استاندارد آسیایی و آمریکایی، مفتخر است با در اختیار داشتن کارکنان و کارشناسان مجرب و متخصص ایرانی و خارجی و استفاده از تکنولوژي جدید، تامین کننده سلیقه‌هاي برتر باشد.

 شاخصه این شرکت کیفیت محصول و طراحی برتر می‌باشد که این امر در نتیجه استفاده از بهترین مواد اولیه بدنه و لعاب، با آمیزه‌اي از تکنیک و هنر حاصل شده است.

شرکت پرشیا سرامیک آریا با ارائه قیمت‌هاي رقابتی متناسب با شرایط بازارهای گوناگون و با تنوع محصولاتی همچون انواع توالت فرنگی یک تکه، دو تکه و والهنگ، بیده والهنگ، انواع روشویی و روکابینتی، روشویی مونوبلاک، توسنگی، روسنگی، زیرسنگی، توالت زمینی ریم بسته و ریملس، علاوه بر در اختیار داشتن بازار گسترده در داخل، در امر صادرات در حوزه کشورهای  افغانستان، عراق، سوریه، قزاقستان، پاکستان، ازبکستان، آذربایجان، ارمنستان، روسیه و همچنین در حوزه اروپا کشورهای ایتالیا، اسپانیا و بلغارستان همواره موفق عمل نموده است.

محبوب‌ترین کلکسیون‌ها

پرشیا سرامیک آریا، در نقاط مختلف کشور، دارای نمایندگی‌های فروش معتبر می‌باشد. شما می‌توانید محصولات مورد نظر خود را از طریق این نمایندگی‌ها، تهیه فرمایید.